Webové stránky na redakčním systému WordPress

Uvažujete o nových webových stránkách? Hledáte webové stránky, které jsou nejen designově zajímavé, ale také přehledné a snadno ovladatelné? Pak nenajdete ideálnější volbu, než je tvorba webových stránek na redakčním systému WordPress.

Nabízím Vám komplexní řešení při tvorbě webových stránek s maximálním ohledem na Vaše přání a požadavky. Mým cílem je vytvořit Vám nejen zajímavý a poutavý web za atraktivně nízkou cenu, ale především získat pro Vaše webové stránky i zajímavé pozice ve vyhledávačích, tzv. SEO optimalizace.

Tvorba webových stránek s redakčním systémem

Tvorba webových stránek na redakčním systému WordPress je vhodná  jak pro obsáhlou firemní prezentaci, tak i pro osobní stránky. Jejich hlavní výhodou je především jednoduché ovládání a vysoká variabilita samotných úprav. Základními prvky webových stránek s redakčním systémem jsou:

  • obsáhlé menu s podstránkami
  • redakční systém WordPress, který potřebuje složitější hosting s MySQL databází
  • design je vytvořen přímo na míru
  • základní SEO optimalizace pro vyhledávače
  • moduly Nejnavštěvovanější, Nejnovější, Kontakt, Archív, Registrace a přihlášení, Zajímavé odkazy, Infobox.
  • registrace návštěvníku s přidáváním komentářů a jednoduchým profilem
  • možnost propojení systému s Google Analytics

Cena od 3.000,- Kč*

*V této ceně není zahrnut poplatek za registraci domény a webhostingu, který  Vám  v rámci mých služeba v případě Vašeho zájmu ráda zajistím.

Máte zájem o tvorbu webových stránek?

Zaujaly Vás webové stránky na redakčním systému WordPress? Máte zájem o tvorbu webových stránekči další služby, jakými je copywriting, tvorba minisites či SEO optimalizace? Zcela ZDARMA a naprostoNEZÁVAZNĚ Vám spočítám konečnou investici nejen do Vašich nových webových stránek.