Tvorba www stránek se slevou

10% bonus na tvorbu www stránek Pro všechny naše klienty, kteří byli spokojeni s tvorbou webových stránek, máme připraveny zajímavé akční slevy.

10 % sleva na další tvorbu www stránek

Jestliže jste si u nás nechali vytvořit internetovou prezentaci v min. hodnotě 3.000,- Kč, získáváte automaticky 10% slevu pro další web. Sleva se vztahuje i na tvorbu mikrostránky či vytvoření tématického webu.

Příklad: V případě, že si u nás objednáte další webovou stránku v hodnotě min. 3.000,- Kč je pro Vás automaticky připravena 10% sleva. Váš další web tak získáte snížený o tuto slevu, konečná cena bude tedy  2.700,- Kč. 

10% bonus za doporučení

Máte přátele či známé, kteří potřebují novou webovou prezentaci? Doporučte nás a získejte 10% z hodnoty zakázky jako poděkování za Vaše doporučení. Tento bonus můžete využít dvěma způsoby – buď si jej necháte vyplatit na Vámi zvolený účet anebo jej jako dar můžete věnovat Vašemu známému. Bonus za doporučení se vztahuje i na tvorbu blogů či minisites.

Příklad: Jestliže si Váš kamarád či známý objedná tvorbu webových stránek v hodnotě 5.000,- Kč a uvede Vás jako doporučitele, pak Vy získáváte automaticky bonus v hodnotě 500,- Kč. Tento bonus Vám bude připsán na Vámi zvolený účet anebo jej můžete věnovat Vašemu známému. Ten tak získá web za cenu 4.500,- Kč.