Tématické weby, originální články

Pokud patříte k lidem, kteří sledují vývoj na internetu, pak jste si zcela jistě všimli změn, zejména pak u vyhledávače Google. Tento vyhledávač začal v nemalé míře penalizovat tzv. PR weby, které šíří velké množství PR článků, často duplicitních.

S rostoucím požadavkem na originalitu a přínos informací jsem však začala zjišťovat, že je enormní nedostatek speciálně zaměřených webů. Tj. webových stránek, které umožňují publikování článků, jenž se vztahují pouze k jednomu tématu. Právě z tohoto důvodu jsem se rozhodla rozšířit „portfólio“ svých webů a nabídnout ostatním uživatelům možnost zvyšovat pozice svých webových stránek.

Informační weby

Speciální tématické weby, které mají přinášet i informační hodnotu. Články je zde možné vkládat za poplatek, stejně tak je zpoplatněna další reklama (textová i bannery).

http://tvorba-webova.cz/ (PR2, SR20)
– web zaměřený na vše kolem internetu, především pak tvorbu webu a WordPress

http://uver-pujcka.eu/ (PR2, SR20)
– web zaměřený na téma financí

http://www.cestovani-dovolena.info/
– nový web zaměřený na cestování, výlety a dovolenou

Tématické PR weby

Speciální weby určené pouze ke vkládání originálních a tématicky příbuzných PR článků. Podmínkou je unikátní článek o min. délce 1100 znaků a s max. 3 odkazy. Vkládání je možné prozatím zdarma. Není možná registrace, pro zachování skutečně obsahové originality webu je nutné články odeslat e-mailem. Po jejich kontrole budou buď schváleny a publikovány anebo neschváleny.
http://deti.publikace.info/
http://wellness.publikace.info/
http://bydleni.publikace.info/
http://moda.publikace.info/
http://sport.publikace.info/