Manuální registrace do katalogů s i bez garance zápisu

Registrace do katalogů představuje jeden z prostředků, jak dát vyhledávačům na vědomí existenci vašeho webu a zároveň zvýšit počet zpětných odkazů, které jsou důležité pro následnou SEO optimalizaci. V rámci našich služeb proto můžete využít nabídky hned dva typy registrací do katalogů:

Manuální registrace do katalogů s garancí zápisu

Jinými slovy – registrujeme pouze menšího množství českých katalogů u nichž však máme ověřeno, že odkaz bude na 100% schválen nejdéle do 7 pracovních dní. Registrace do katalogů patří k prvním krokům SEO optimalizace webových stránek a je důležitou základnou pro kvalitní linkbuilding. Většina velkých firem provádí masivní registrace s neurčitým výsledkem. Oproti tomu my nabízíme manuální registraci do katalogů s garancí schválení.

Veškeré námi prováděné registrace do katalogů jsou PROVÁDĚNY RUČENĚ.

Co registrací do katalogů získáte?

 • ruční registraci do až 45 českých katalogů s garancí zápisu
 • report zaregistrovaných katalogů
 • možnost získat report e-mailů potvrzující schválení zápisu
 • možnost vytvoření kvalitního SEO popisku
katalogy

Cena za tuto službu:

 • 10,- Kč / 1 schválený katalog bez reportu e-mailů o schválení 

–  výstupní report neobsahuje soubor s e-maily, v nichž nás jednotlivé internetové portály informují o úspěšném schválení odkazu. Případnou kontrolu si klient provádí sám.).

 • 20,- Kč / 1 schválený katalog s reportem e-mailů o schválení

– výstupní report obsahuje i přiložený soubor s e-maily, v nichž nás jednotlivé internetové portály informují o úspěšném schválení odkazu)

Manuální registrace do katalogů bez garancí schválení

Samozřejmě, že v rámci našich služeb pro vás zajistíme též registrace do katalogů bez garance schválení. Provedeme registrace do katalogů dle vámi určených kritérií. K dispozici máme široké spektrum katalogůoborové, specializované, katalogy pro e-shopy, katalogy s registrací zdarma i s placeným zápisem. Registrace je možné zajistit do jakéhokoliv vámi udaného počtu. Doporučujeme však, vzhledem k efektivnosti, registrovat pouze do těch katalogů, které mají PRank min. 1.

Cena za tuto službu:

 • 2,50 Kč za 1 provedenou registraci
 • 2- Kč v případě registrace min. 5 webů do 100 katalogů

Popisky vám v rámci služby rádi vytvoříme

Pro objednávku manuální registrace do katalogu, je nutné zaslat mi následující informace:

 1. URL webu
 2. Titulek webu – do 50 znaků
 3. Krátký popis webu: nad 170 do 250 znaků
 4. Dlouhý popis webu: do 500 znaků
 5. Klíčová slova – maximálně 5
 6. Kontaktní údaje: telefon, e-mail
 7. Vaše fakturační údaje.

Pokud máte zájem též o vytvoření jednotlivých popisků (title, krátký a dlouhý text, klíčová slova apod.), tak aby registrace do katalogu byla co nejefektivnější, pak vám je rádi za jednorázový poplatek 50,- Kč rádi vytvoříme.

Při dlouhodobější spolupráci či při registraci min. 5 webů do 100 katalogů jsou popisky tvořeny ZDARMA.

Plaťte jen za kvalitu a jen za skutečně schválené odkazy

Pokud se standardně nepohybujete v internetovém prostředí a nemáte s registrací do katalogů žádné zkušenosti, pak vás možná budou zajímat některé zajímavé informace. Např.:

 • víte, že velká část  odkazů se musí aktivovat potvrzením zaslaného e-mailu? (Myslíte si, že velké SEO společnosti to dělají?)
 • víte, že v některých katalozích čekají ve frontě na schválení desítky, ba někdy i stovky i tisíce webů? (Myslíte si, že SEO společnosti kontrolují zda jste 20 či 259 v řadě?)
U nás však tato kontrola existuje! 

Kontaktujte mě pro více informací.