Copywriting – síla Vašeho webu

Kvalitní text je skutečně základním „stavebním kamenem“ každé webové stránky a pouze na jeho profesionálním provedení závisí úspěch Vašich webových stránek. Copywriting je také klíčovým nástrojem každé efektivní a účinné SEO optimalizace.

Copywriter, textař – sestaví text na míru

copywriting, tvorba textů

Úkolem copywritera nebo chcete-li česky textaře, není pouze sestavit poutavý text pro zákazníka, ale sestavit takový text, který by byl zajímavý také pro vyhledávače. Díky takto správně sestavenému obsahu webových stránek, jenž splňuje požadavky pro správnou SEO optimalizace Vašich webových stránek, získáte nejen  konkurenční náskok, ale především přední pozice ve vyhledávačích.

Přestože ceny u konkurence se pohybují od 500,- Kč, u mě za úspěšné obchodní texty zaplatíte 300,- Kč / 1 normostranu textu (1 NS = 1800 znaků).

Copywriting – klíč k úspěchu Vašich www stránek

Jako zkušený copywriter Vám nabízím:

  • vytvoření kvalitních textů pro Vaše webové stránky
  • úprava stávajících textů na Vašich www stránkách
  • převod textů do HTML kódu a jejich publikace přímo v administrativním rozhraní webových stránek
  • vytvoření PR článků, tiskových zpráv, informačních článků včetně jejich publikace

Informujte se zcela nezávazně na veškeré služby, které Vám jako copywriter nabízím a posuňte Vaše webové stránky kupředu.

Info-tip

Pro zlepšení Vašich pozic ve vyhledávačích můžete využít též některé z mých dalších nabízených služeb z oblasti SEO optimalizace webových stránek a linkbuildingu, registrace do katalogů či tvorby podpůrných webů / mikro stránek.