Služby

Profi SEO servis – nový způsob péče o váš business

Pokud patříte k lidem, kteří si uvědomují mocnou sílu internetu a chtějí ji naplno využít, potom přesně pro vás jsou určeny mé služby z oblasti internetového marketingu. Veškeré nabízené SEO služby jsou na vysoké úrovni s garancí úspěšného a efektivního servisu pro vaše webové stránky.

Nabízené SEO služby:

Obsáhlá a komplexní nabídka internetových služeb je základním předpokladem k úspěchu. Se mnou nemusíte již pracně vyhledávat odborníky pro jednotlivé obory. U mě máte vše pro úspěšné internetové podnikání na jednom místě.

tvorba-www

Tvorba www stránek

 

e-shop

Tvorba eshopů

Profesionální webové stránky s redakčním systémem WordPress a vlastním designem se stanou jedinečnou prezentací Vaší image. Tyto webové stránky se velice jednoduše ovládají a již v základním menu obsahují prvky pro SEO optimalizaci.   Tvorba eshopu není pro redakční systém WordPress skutečně žádný problém. Pokud potřebujete začít podnikat na internetu a nechcete investovat do předražených systémů, pak je tvorba WordPress eshopu tou správnou volbou.
Více informací    Více informací

 seo

SEO optimalizace a linkbuilding

   copywriting

Copywriting

Pravidelnou SEO optimalizací webových stránek docílíte nejen úspěšnosti Vaší webové prezentace, ale především prvních pozic ve vyhledávačích. Nebojte se být první a získejte větší návštěvnost Vašich webových stránek

  Copywriting patří ke klíčovým nástrojům pro úspěšnou SEO optimalizaci vašich webových stránek. Jako zkušení copywriter vám vytvořím profesionální a především úspěšné obchodní texty, které budou nejen lákadlem pro vyhledávače, ale především pro Vaše zákazníky

Více informací

  Více informací

 školeni-a-kurzy  

Kurs WordPress

 

 blogy

Tvorba minisites, blogů a podpůrných webů

Líbí se vám redakční systém WordPress? Chtěli byste jej umět plnohodnotně ovládat? Přihlašte se na nůj individuální i skupinový kurs! Využijte všeho, co vám stránky na redakčním systému WordPress nabízejí   Mikro stránky, blogy a magazíny patří k novým a velice oblíbeným nástrojům pro internetový marketing. Minisites podporují váš hlavní web, čímž pomáhají vylepšit pozice vašich webových stránek ve vyhledávačích.
 Více informací    Více informací

Zajistěte si pravidelnou péči o vaše internetové stránky. Starosti se správou webových stránek přenechejte na mě.

I vy můžete mít úspěch. Kontaktujte mě a získejte skvělý servis pro vaši prezentaci na internetu.