SEO, optimalizace pro vyhledávače

Máte www stránky a rádi byste dosáhli větší návštěvnosti? Stále se Vám nedaří získat přední pozice v hlavních vyhledávačích jakými jsou Seznam.cz či Google.cz?

Potom přesně pro Vás jsou určeny naše SEO služby. Pomůžeme Vám dosáhnout prvních pozic ve vyhledávačích pomoci efektivní a účinné SEO optimalizace pro vyhledávače a linkbuildingu, které Vám až několikanásobně zvýší návštěvnost Vašich webových stránek.

linkbuilding a SEO optimalizace

SEO optimalizace pro vyhledávače – posune Váš web kupředu

Základními kroky k úspěchu Vašich webových stránek na poli vyhledávačů jsou:

SEO analýza webových stránek

SEO analýza webových stránek je základním krokem pro stanovení úspěšné optimalizace webu. Pokud jsou získány přesné informace o silných a slabých stránkách Vaší webové prezentace, je daleko jednodušší přesněji a jasněji zacílit. Přizpůsobení webových stránek pro podmínky vyhledávačů je velice důležité, neboť stále platí pravidlo, že získávání návštěvníků z vyhledávačů je stále nejlevnější způsob reklamy.

Linkbuilding

Linkbuilding neboli budování zpětných odkazů patří k hlavní strategii našich  SEO služeb. Vysoké množství kvalitních zpětných odkazů patří k nejefektivnějším způsobům, jak zvýšit pozice ve vyhledávačích.

Druhy linkbuildingu:

  • Copywriting a správné prolinkování textu – copywriting patří k základní „péči“ o Vaše webové stránky. Správně sestavený text, jenž obsahuje patřičné množství klíčových slov je skutečně základním stavebním kamenem úspěchu Vaší webové prezentace.
  • Tvorba a publikace PR článkůtvorba a publikace PR článků patří k velice účinné formě linkbuidingu. PR články jsou speciální texty sepsané na podporu Vašich webových stránek, jenž mohou obsahovat až 3 klíčová slova. Následnou publikací na speciálnímm popř. tématickém webu získává Váš web na důvěryhodnosti pro vyhledávače.
  • Registrace do katalogůmanuální registrace do katalogů Vám přináší vysokou hodnotu v podobě kvalitních a především trvalých zpětných odkazů. Registrace do katalogů je tak nejlevější formou reklamy, neboť takto získané zpětné odkazy jsou trvalé
  • Tvorba mikro stránek/ podpůrný webtvorba mikro stránek neboli podpůrného webu patří k velice zajímavé a efektivní formě linkování webu. Podpůrný web, jak již sám název napovídá, tvoří 3-5 stránkový web, který obsahuje vysoké množství zpětných odkazů vedoucích na Vaše webové stránky. Tím velice zlepšuje Vaše pozice ve vyhledávačích.

S námi stačí být chtít první. Pokud také chcete, aby Vaše www stránky získaly přední pozice ve vyhledávačích, neváhejte nás kontaktovat.